Tur 4x4 faworytem JEEPJATKI

Samochody terenowe i rajdy po bezdrożach cieszą się ogromną popularnością. Nic dziwnego- jest to aktywna forma spędzania wolnego czasu, pełna przygód i adrenaliny. Amatorów tego sportu nie brakuje również u nas- w Turku działa Stowarzyszenie Miłośników Samochodów Terenowych Tur 4x4. 

Stowarzyszenie ma na swoim koncie liczne sukcesy, do których doszły doskonałe wyniki uzyskane w rajdzie JEEPJATKA, który odbył się 28 września. Członkowie Tur 4x4 w klasie Turystyk zajęli kolejno od 2 do 5 miejsca, pokonując wiele innych grup.

Drugie miejsce na podium zajęli Paweł Strzelczyk i Grzegorz Iłowiecki, zdobywając 77 pkt. Zaraz za nimi znaleźli się Krzysztof i Klaudiusz Kucharscy, zdobywając 69 pkt. Czwarte miejsce należało do Marcina Wojciechowskiego i Michała Kolasińskiego, którzy uzyskali 60 pkt. Piąta pozycja należała do Mariusza i Roberta Stefanowskich, którzy uzyskali 59 pkt.

Mimo, że przedstawiciele naszego powiatu nie zajęli pierwszego miejsca, niepodważalnie osiągnęli ogromny sukces, dominując na podium. Mamy nadzieję, że członkowie Tur 4x4 nie raz jeszcze pokażą innym kierowcom, jak się jeździ!

Trasa wymagała od zawodników żelaznych nerwów oraz umiejętności radzenia sobie w kryzysowych sytuacjach. Nie raz użyto wyciągarki, która była obowiązkowym ekwipunkiem wszystkich startujących w klasie Turystyk. Osobno prowadzono rajd w kategorii Sport. Organizatorem kolejnej, czwartej już JEEPJATKI był Motor-Bar w Aleksandrowie Łódzkim.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zespołom i życzymy dalszych sukcesów!

źródło: Turek.net.pl