Tur 4x4 - błoto im nie straszne!

Stowarzyszenie Miłośników Samochodów Terenowych Tur 4x4 powitało wiosnę w wielkim stylu. W dniu 9 marca ekipy z Turku pojawiły się na XI edycji Rekreacji 4x4, by wraz z niemal setką innych zapaleńców wziąć udział w rywalizacji. Jak prezentowali się nasi zawodnicy?

Rajd odbył się w Ignacewie przy wspaniałej, słonecznej pogodzie. Jak podkreślają sami uczestnicy, słońce, dobre tereny i przede wszystkim doborowa grupa pasjonatów musiały zaowocować wspaniałą zabawą i wysokim poziomem imprezy. Ok. 100 ekip wystartowało w sześciu klasach: Turystyk, Wyczyn, Adventure, Extreme, Hard i Quad. Dodatkową klasyfikacją był „Kobiecy Punkt Widzenia”, dedykowany paniom za kółkiem.

W XI Rekreacji 4x4 wzięły udział 3 ekipy z Turku, wszystkie należące do Tureckiego Klubu 4x4. Turkowianie zajęli kolejno 2 i 4 miejsce w klasie Wyczyn. Niestety, jedna  z załóg nie ukończyła rajdu z powodu awarii samochodu. Drugą pozycję wywalczyli kierowca Marcin Wojciechowski i piloci Waldemar Chrostek i Michał Kolasiński. Czwarte miejsce zdobyli kierowca Kacper Drzewiecki wraz z pilotem Romanem Kaźmierczakiem.

Rywalizacja, adrenalina, wyzwanie i dobre samochody – to coś, co ucieszy każdego mężczyznę, ale jak się okazuje, także sporą część przedstawicielek płci pięknej. Jest to kolejny sukces Klubu Tur 4x4, który nie tylko aktywnie reprezentuje miasto na terenie całej Polski, ale także chętnie włącza się w kulturalne życie miasta.

źródło: Turek.net.pl

Zdjęcia zamieszczone w fotogalerii wykonała Karolina Kaźmierczak z Klubu Tur 4x4.